HEMEN ARA!

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Aff çalışkan makine

1968 yılında Ali ÇALIŞKAN tarafından sanayi sitesinde kaynak ve torna işleri ile ticari yaşantısına başlayıp, 2006 yılında Makine sektöründe orta ve büyük ölçekli projelerin geliştirilmesi, ülkemize yeni makine teknolojilerinin getirilmesi ve teknolojideki son yenilikleri takip ederek makine sektörümüzün çağdaş düzeye ulaşmasına katkı sunmak amacıyla Tokat’da kurulmuş olan AFF Çalışkan Makine, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek makine dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğundan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

Üstlendiği taahhütleri zamanında ve beklenen kalite seviyelerinin üzerinde tamamlayarak sektöründe ciddi bir saygınlığa ulaşmış olan AFF Çalışkan Makine’nin bugünkü konumuna gelmesinde, personelinin deneyim ve profesyonelliği ile yönetim kadrosunun geliştirmiş olduğu strateji ve organizasyonel başarısı etkili olmuştur.

AFF Çalışkan Makine ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

Saygılarımızla,

AFF Çalışkan Makine

Referanslarımız